ARCHIEF - Seniorencompetitie

voorjaar 2000

Terug naar archief

Persoonlijke resultaten voorjaar 2000

 

4e Klasse Poule: B

A. ESOPUS 2 20.15 VR
B. TURNLUST 1 20.00 WO
C. DOV 6 20.00 VR
D. DISNIERATS 13 20.00 VR
E. LIMMEN 2 20.30 VR
F. A-MERK 1 20.00 VR

A-Merk 1
Huub Koen
Hein Leliveld
Herman Peerdeman
Wim Stroet

5e Klasse Poule: I

A. DITO 9 20.00 VR
B. SPIRIT 14 20.00 VR
C. A-MERK 2 20.00 VR
D. DOV 10 20.00 VR
E. OLYMPIA (E) 9 20.00 VR
F. ROEMER 5 20.00 VR

A-Merk 2
Rob Hiddinga
Tiny Kooter
Josť Molenaar

6e Klasse Poule: D

A. BACKHANDS 4 20.30 VR
B. DITO 11 20.00 VR
C. DOKO 5 20.00 VR
D. DISNIERATS 19 20.00 VR
E. JULIANADORP 1 20.15 VR
F. A-MERK 3 20.00 VR

A-Merk 3
Sjaak Deen
Dirk Lakeman
Herman Pelk
Willem vd Veen

6e Klasse Poule: G

A. DUINTREFFERS 8 20.00 VR
B. DISNIERATS 20 20.00 VR
C. A-MERK 4 20.00 VR
D. ESOPUS 7 20.15 VR
E.
F. SPIRIT 18 20.00 VR

A-Merk 4
Ronald Nannings
Marga vd Peet
Joop Mus
Ron Verbrugge

Uitslagen en standen

Laatst bijgewerkt 24 april 2000                
A-MERK 1                    
4e klasse B week 1 week 2 week 3 week 4 week 5 week 6 week 7 week 8 week 9 week 10
A-Merk 1 3 9 3 8 4 3 7 7 6 4
Esopus 2 7 6 10 8 9 7 8 10 9 9
DOV 6 7 6 7 2 6 2 9 8 1 6
Limmen 2 3 4 7 9 10 8 2 3 9 10
Turnlust 1 8 1 3 1 1 7 3 2 1 1
Disnierats 13 2 4 0 2 0 3 1 0 4 0
STAND                    
Esopus 2 10 - 83              
Limmen 2 10 - 65              
A-Merk 1 10 - 54              
DOV 6 10 - 54              
Turnlust 1 10 - 28              
Disnierats 13 10 - 16              
                     
A-MERK 2                    
5e klasse I week 1 week 2 week 3 week 4 week 5 week 6 week 7 week 8 week 9 week 10
A-Merk 2 3 4 7 1 2 2 3 7 2 4
Olympia 9 7 3 5 9 8 8 0 5 9 6
Dito 9 5 7 9 9 8 6 10 8 8 10
Roemer 5 5 6 5 7 8 4 7 5 4 6
Spirit 14 3 4 3 1 2 3 3 3 1 0
DOV 10 7 6 1 3 2 7 7 2 6 4
STAND                    
Dito 9 10 - 80              
Olympia 9 10 - 60              
Roemer 5 10 - 57              
DOV 10 10 - 45              
A-Merk 2 10 - 35              
Spirit 14 10 - 23              
                     
A-MERK 3                    
6e klasse D week 1 week 2 week 3 week 4 week 5 week 6 week 7 week 8 week 9 week 10
A-Merk 3 4 5 8 5 9 6 3 8 5 7
Backhands 4 6 8 5 10 1 4 5 7 7 7
Doko 5 3 5 0 0 1 2 1 0 3 3
Julianadorp 1 7 2 2 3 2 8 5 2 2 -10
Dito 11 6 5 10 7 9 8 7 10 8 3
Disnierats 19 4 5 5 5 8 2 9 3 5 n.g.
STAND                    
Dito 11 10 - 73              
A-Merk 3 10 - 60              
Backhands 4 10 - 60              
Disnierats 19 9 - 46              
Julianadorp 1 10 - 23              
Doko 5 10 - 18              
                     
A-MERK 4                    
6e klasse G week 1 week 2 week 3 week 4 week 5 week 6 week 7 week 8 week 9 week 10
A-Merk 4 X 8 3 1 5   6 9 2 2
Duintreffers 8 5 X 9 9 6 7   10 8 5
Spirit 18 5 7 X 6 5 3 3   8 8
Esopus 7 3 2 1 4 X 2 4 0 2  
Disnierats 20 7 3 7 X 4 8 7 1   5
xxxxxxxxx                    
STAND                    
Duintreffers 8 8 - 59              
Spirit 18 8 - 45              
Disnierats 20 8 - 42              
A-Merk 4 8 - 36              
Esopus 7 8 - 18              

* Uitslagen in dezelfde kleur = tegen elkaar gespeeld
(alle A-Merk wedstrijden steeds wit)

Naar boven

Wedstrijdpercentages Voorjaars competitie 2000:

 
       PERSOONLIJKE RESULTATEN PER VERENIGING   31 A-MERK          19-04-2000
       
       1094159   DEEN S                     3   6    6    4    66 %
       3265976   HIDDINGA ROB               2   5   27   19    70 %
       3033002   KLEEF PAUL VAN             3   6    3    1    33 %
       3031783   KOEN HUUB                  1   4   30   22    73 %
       1775941   KOOTER T                   2   5   30    4    13 %
       1230789   LAKEMAN D                  3   6   18    6    33 %
       3031791   LELIVELD HEIN              1   4   30    9    30 %
       1941788   MOLENAAR J                 2   5   27    5    18 %
       3162699   MUS JOOP                   4   6   18    3    16 %
       3225510   NANNINGS RONALD            4   6   18   11    61 %
       2340024   PEERDEMAN HERMAN           1   4    6    2    33 %
       3031767   PEET MARGA VD              4   6   12    3    25 %
       3031806   PELK HERMAN                3   6   30   22    73 %
       0338160   STROET W                   1   4   24   13    54 %
       3162843   VEEN WILLEM VAN DER        3   6   30   20    66 %
       3031733   VERBRUGGE RON              4   6   18    7    38 %